به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

مطالب مفید و کاربردی برای همه توسط دکتر هومن محمودی


در صفحه اینستاگرام دکتر هومن محمودی، مطالب مربوط به ورزش و فیتنس، آسیبهای ورزشی، بیماریهای مفاصل و استخوان، بیماریهای ناتوان کننده مغز و اعصاب، و تکنولوژیهای نوین پزشکی به طور مرتب قرار داده می شود.

بسیار خوشحال خواهیم شد که در این صفحه به ما بپیوندید.


ورود به صفحه اینستاگرام

 

درباره دکتر هومن محمودی

دکتر هومن محمودی پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و فارغ التحصیل سال 1382 می باشد. علاوه بر این وی دوره تکمیلی درمان دستی (مانیپولاسیون) جهت دردهای ستون مهره ها را تحت نظر پروفسور محمد فرجاد و دوره تکمیلی روش تحقیقات بالینی پیشرفته را در دانشگاه هاروارد گذرانده است.
دکتر محمودی علاوه بر درمان بیماران مبتلا به مشکلات مغزی و مفاصل و استخوان و آسیبهای ورزشی، به انجام تحقیقات در زمینه های مختلف مرتبط با پزشکی و مهندسی به خصوص روباتیک پزشکی (Medical Robotics)، تحریکات غیر تهاجمی مغز (Non-Invasive Brain Stimulation)، و پزشکی از راه دور (Tele-Medicine) می پردازد.

وی علاوه بر "ورزش درمان"، بنیانگذار شبکه اجتماعی TeleWeCure در آمریکای شمالی می باشد. TeleWeCure نخستین شبکه اجتماعی مختص درد و ناتوانی در جهان است که خدمات متنوع و منحصربفردی در اختیار بیماران مبتلا به درد یا مشکلات ناتوان کننده در سراسر جهان قرار می دهد.


به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

تله مدیسین, دکتر هومن محمودی