دریافت برنامه توانبخشی آنلاین

توانبخشی آنلاین، توانبخشی از راه دور

تمرین درمانی یکی از مهمترین روشهای درمان برای بیماریهای ناتوان کننده مانند سکته مغزی، ضربه مغزی، ام اس، پارکینسون و غیره است. تمرینات توانبخشی در بهترین حالت توسط تیمی متشکل از پزشک متخصص توانبخشی و کارشناسان فیزیوتراپی و کاردرمانی انتخاب و آموزش داده می شوند. 

متأسفانه به دلایل مختلف اکثر بیماران دچار ناتوانی شدید یا اصلاً به مراکز توانبخشی تخصصی مراجعه نمی کنند یا فقط چند جلسه و به صورت محدود مراجعه می کنند در حالی که در بیشتر موارد برای این بیماران نیاز به جلسات بسیار متعدد درمان توانبخشی هست.

ورزش درمانی

به همین دلیل بخش توانبخشی آنلاین مرکز جامع توانبخشی دکتر هومن محمودی که یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات توانبخشی در کشور است، راه اندازی شد.

از طریق این سامانه، دسترسی به بهترین تمرینات توانبخشی برای همه حتی در دورترین نقاط کشور فراهم شده است. این تمرینات برای هر بیمار به طور جداگانه و توسط پزشک متخصص توانبخشی انتخاب شده و توسط متخصصین فیزیوتراپی و کاردرمانی در اختیار بیمار قرار می گیرد. سپس تیم پشتیبانی به طور مرتب نحوه انجام تمرینات و بهبود بیمار را پیگیری می کند.

ورزش درمانی

مراحل درخواست و دریافت توانبخشی آنلاین به صورت زیر می باشد:

1- فرم درخواست ورزشهای تخصصی را به صورت آنلاین تکمیل و ارسال نمایید.

2- در کمتر از 72 ساعت ویزیت آنلاین توسط پزشک متخصص توانبخشی و سپس ویزیت آنلاین توسط کارشناس کاردرمانی یا فیزیوتراپی انجام شده، طرح درمانی مشخص می شود و تمرینات مناسب توسط کارشناس فیزیوتراپی یا کاردرمانی از میان هزاران تمرین موجود در بانک اطلاعاتی وبسایت فیزیترک (Physitrack) انتخاب می شوند. این وبسایت حاوی یکی از کاملترین و علمی ترین مجموعه های آموزش ورزش در جهان است.

3- لینک و کد ورود شخصی شما به نرم افزار فیزیترک از طریق ایمیل به اطلاع شما می رسد.

4- یک پشتیبان شخصی به شما اختصاص داده می شود که مرتباً وضعیت و نحوه پیشرفت شما را چک کند.

5- یک متخصص فیزیوتراپیست یا کاردرمان به بیمار شما اختصاص داده می شود که هر دو هفته یک بار برنامه شما را بررسی کرده و در صورت لزوم تغییر دهد.

6- پزشک متخصص توانبخشی هر ماه یک بار وضعیت بیمار شما را به طور کامل بررسی می کند و طرح درمان ماه بعد را مشخص می کند. 


تکمیل فرم درخواست


دریافت برنامه توانبخشی آنلاین

توانبخشی آنلاین، توانبخشی از راه دور، درمان سکته مغزی، توانبخشی سکته مغزی، درمان پارکینسون، درمان ام اس، توانبخشی ام اس، توانبخشی پارکینسون