شرایط استفاده از ورزش درمان

شرایط و ضوابط استفاده از اپلیکیشن و وبسایت ورزش درمان


درباره وبسایت


به ورزش درمان خوش آمدید. اپلیکیشن و وبسایت ورزش درمان (که از این به بعد به اختصار ورزش درمان نامیده می شود) این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که خدمات متنوع مربوط به ورزش و توانبخشی را به صورت آنلاین دریافت کنید.  
ورزش درمان محصولی است که توسط مرکز جامع توانبخشی دکتر هومن محمودی تولید شده و مدیریت می شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور این مرکز می باشد. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید.


استفاده از ورزش درمان و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما شرایط و ضوابط ما را پذیرفته‌اید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از ورزش درمان و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.


مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که  شرایط و ضوابط بروزرسانی شوند، ما از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهیم کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.


لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.
admin@varzeshdarman.ir

استفاده از وبسایت یا اپلیکیشن ورزش درمان


برای دسترسی به امکانات ورزش درمان، شما باید فرم مربوط به خدمت مورد نظر را پر کنید. در بخشی از فرآیند پر کردن این فرمها ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر نام و نام خانوادگی، شماره همراه، ایمیل، اطلاعاتی در مورد وضعیت سلامت، و مانند آن. لطفاً همواره اطلاعات دقیق و صحیح را وارد کنید.


شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از ورزش درمان و پذیرش ضوابط نیستید:
-    زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با ما نرسیده باشید.
-    شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده میکنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.


اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.


تعهدات کاربران


  شما به عنوان کاربر ورزش درمان می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:
-    استفاده شما از ورزش درمان مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعملهای قانونی در حوزه های مربوطه ممنوع نشده یاشد.
-    دسترسی و استفاده از ورزش درمان محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط ما فراهم می کند.
-    شما می پذیرید که تبلیغات تجاری، لینکهای وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف میشود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط ما صورت خواهد گرفت.
-    شما متعهد میشوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمینمایید.

استفاده از ورزش درمان و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
-    برای اهداف غیر قانونی
-    برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
-    برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
-    برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
-    برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
-    برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
-    برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایتهای دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد.
-    برای جمعآوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
-    برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
-    برای دخالت در سرویسهای امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.


خرید محصولات و ضوابط بازگشت


برای استفاده از خدمات و یا کالاهای ورزش درمان باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت/اپلیکیشن برای محصول مورد نظر را بپردازید.
پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.
شما تأیید می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله ما تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما دریافت شده است و ممکن است ما جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کنیم.


کپی رایت و مالکیت معنوی


وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با ما موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها، و ویس ها  (ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی) تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.


مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی تمامی حقوق و منافع مرتبط با ورزش درمان را حفظ می‌کند:
-    نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت ما
-    حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...
شما بدون اجازه کتبی ما و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.
 این ممنوعیت به موارد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.


حریم خصوصی


مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.


سلب مسئولیت عمومی


ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که تا جایی که مقدور است بالاترین سطح خدمات را از نظر علمی و عملی به شما ارائه دهیم، اما نمی توانیم تضمین کنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات ما دقیقا مطابق انتطارات شما باشد.
هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.
با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است:
-    تمام شرایط، تضمینها، ضمانتنامه ها، نمایندگی ها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشده اند، حذف میشوند.
-    ما مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهیم داشت:
هر گونه آسیب ناشی از انجام ورزشها. ما تمام سعی خود را به کار می گیریم تا بهترین برنامه ورزشی را در اختیار شما بگذاریم، اما از آنجا که شرایط افراد در زمان و مکان انجام ورزشها تحت کنترل ما نیست این وظیفه شما است که در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل ورزش را متوقف ساخته و ما یا پزشک خود را مطلع سازید.
قویاً پیشنهاد می کنیم که ورزشهای خود را در محیط ایمن و در فضا و به کمک تجهیزات استاندارد انجام دهید. مسؤولیت هرگونه آسیب ناشی از استفاده از تجهیزات غیر ایمن یا در محیط غیر ایمن به عهده ما نمی باشد.
در صورت انجام مشاوره یا ویزیت آنلاین توسط پزشکان، کارشناسان تغذیه، فیزیوتراپیست، یا کاردرمان، مسؤولیت صحت مشاوره و توصیه های انجام شده به عهده فرد مشاوره کننده است.


قیمت خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد ورزش درمان مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد ورزش درمان مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت. بدیهی است که ما تمام تلاش خود را در جهت اجتناب از چنین پیشامدهایی به کار خواهیم گرفت.
ورزش درمان این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
ورزش درمان تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وبسایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده ما نیست.


محدودیت مسئولیت


مسئولیت کل مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی ناشی از یا در ارتباط با خدمات یا این شرایط و ضوابط است.
لینک‌های ثالث موجود در ورزش درمان ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به ما وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود نیستیم.


خاتمه قرارداد


این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط ما به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.
اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به صورت زیر عمل کنید:
-    اطلاع دادن به ما در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت تماس با ما که در صفحه اصلی وبسایت موجود است. 
ورزش درمان ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:
-    شما هر یک از مقرره های این شرایط و ضوابط را نقض کرده اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.
-    زمانی که ما به موجب قانون ناگزیر از این اقدام هستیم.
-    شریکی که از طریق او ما خدماتمان را به شما ارائه میدادیم به رابطه اش با ما خاتمه داده باشد.


مطابق با قوانین لازم الاجرا ما این حق را داریم که دسترسی شما را در وبسایت متوقف یا لغو کنیم. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت ما تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ورزش درمان ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.
هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و ما از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف متوقف شود.


شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر مطلبی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.


حل و فصل اختلافات


موارد الزامی


-    در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر میتواند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید. (به جز مواردی که باید امدادرسانی فوری صورت بگیرد)
توجه کنید که:
طرفی که ادعا می‌کند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت اختلاف، نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند.
طرف مقابل باید:
-    ظرف مدت ده  روز از  دریافت اظهارنامه برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روشهای دیگری که با آنها موافقت میکنند، اقدام کنند.
-    اگر به هر دلیلی ظرف مدت ده  روز از تاریخ دریافت اظهارنامه اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف باید یا بر انتخاب داور از طرف خودشان توافق کنند و یا درخواست کنند که یک داور مناسب برای آنها تعیین شود.
-    طرفین به طور برابر در برابر هزینههای داوری مسئول هستند.
-    مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور نیز باید مشخص شود.
محرمانگی
تمامی ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات می‌گیرند یا مرتبط به آن‌ها هستند، محرمانه می‌باشند و این مذاکرات باید بدون غرض ورزی صورت بگیرد.
چنانچه سی روز از آغاز داوری برای حل و فصل اختلافات به وجود آمده سپری شود ولی هم‌چنان اختلاف باقی باشد، در این صورت هر یک از طرفین می‌تواند اتمام داوری را خواستار شود و داور نیز ملزم به پذیرش این مسئله می‌باشد.


صلاحیت محلی


خدمات ورزش درمان قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با ورزش درمان دادگاه‌های قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند.


قانون حاکم


شرایط و ضوابط پیش‌ رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.
هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.
اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت‌دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.


شرایط استفاده از ورزش درمان