حفظ حریم خصوصی

وب‌سایت و اپلیکیشن ورزش درمان که از این پس به اختصار ورزش درمان نامیده می شود طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارائه ندهد.
همچنین کاربران می توانند در صورت درخواست جهت حذف اطلاعاتشان، این موضوع را از طریق تماس با پشتیبانی مطرح کنند.


ما چه اطلاعاتی را از کاربران جمع‌آوری می‌کنیم و چرا ؟


هنگام ورود شما به وبسایت یا اپلیکیشن ورزش درمان، هیچگونه اطلاعاتی از شما اخذ یا ذخیره نمی شود. اما در صورتی که یکی از خدمات ما را انتخاب کنید برای دریافت آن خدمت باید فرم مخصوصی را پر کنید که به پزشکان و کارشناسان ما کمک می کند خدمات خود را به بهترین وجه و به صورت علمی به شما ارائه کنند. این فرمها اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، سوابق بیماری و مشکل یا درخواست فعلی شما را خواهند پرسید. تمامی اطلاعاتی که در فرمها می دهید مستقیماً جهت ارائه درخواست مورد نظر استفاده می شوند و اطلاعات اضافی دیگری از شما اخذ نخواهد شد.  این اطلاعات به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته نخواهد شد و فقط جهت ارائه خدمات توسط متخصصین ما استفاده خواهد شد.


همچنین کارشناسان ما به صورت دوره ای از شما در مورد میزان استفاده از خدمات ما، مشکلات احتمالی و میزان رضایت شما پرسش خواهند کرد. این پرسشها ممکن است به صورت فرمهای نظرسنجی کوچک باشد. اطلاعات این فرمها نیز مانند فرمهای اصلی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت و صرفاً به منظور ارائ بهتر خدمات به شما و سایر کاربران استفاده خواهند شد.


استفاده از کوکی ها


در حال حاضر ورزش درمان از کوکی برای ذخیره اطلاعات استفاده نمی کند. در صورت استفاده از کوکی ما صفحه حفظ حریم خصوصی را بروز خواهیم کرد.


تا چه مدت اطلاعات شما را نگهداری می‌کنیم ؟


اگر اطلاعات خود را با ورزش درمان به اشتراک بگذارید، داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان ارائه خدمات  به‌صورت دوره ای مقدور می‌شود. ورزش درمان تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا از اطلاعات شما به بهترین و امن ترین روش ممکن نگهداری کند. همچنین انتقال تمام اطلاعات شما از طریق ارتباط امن اس اس ال کد گذاری می شود تا از سرقت احتمالی اطلاعات جلوگیری شود.
کاربرانی که از خدمات ورزش درمان استفاده می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند در صورت تمایل و با ارائه درخواست کتبی به پشتیبانی، اطلاعات خود را پاک کنند.


تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران


باتوجه به اینکه تغییرات در این برگه بسیار کم است، اما امکان دارد باتوجه به تغییرات در سایت این دسترسی‌ها تغییر بکند و ما ناچار به اعمال تغییرات جدید باشیم که در این صورت این صفحه بروز رسانی خواهد شد. استفاده شما از این وب‌سایت به منظور پذیرش این قوانین است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام درباره موارد بالا می‌توانید آنها را به اطلاع ما برسانید تا پاسخ تمام پرسش‌های شما ارسال گردد.


حفظ حریم خصوصی