درباره ما

مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی

دکتر هومن محمودی، ورزش درمان،

مرکز جامع توانبخشی دکتر هومن محمودی به عنوان یکی از مراکز شناخته شده توانبخشی در کشور از سال 1387به ارائه خدمات تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی، فیزیوتراپی، و کاردرمانی به بیماران پرداخته است. این مرکز با رویکرد علمی  و مبتنی بر شواهد پذیرای بیماران از اقصی نقاط کشور و کشورهای اطراف می باشد.

مرکز جامع توانبخشی دکتر محمودی نخستین مرکز ارائه دهنده خدمات توانبخشی از راه دور (تله مدیسین) در ایران است.
 بخش تله مدیسین کلینیک، خدمات ویزیت متخصص توانبخشی و ویزیت و جلسات درمانی توانبخشی را از طریق تکنولوژی تله مدیسین (پزشکی از راه دور) در دورترین نقاط کشور ممکن کرده است.

همچنین با راه اندازی اپلیکیشن "ورزش درمان" برای نخستین بار ارسال و آموزش ورزشهای درمانی اختصاصی برای بیماران و همچنین ارائه برنامه فیتنس و بدنسازی برای ورزشکاران بر روی تلفن همراه توسط پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی امکانپذیر شده است.

 

درباره دکتر هومن محمودی

دکتر هومن محمودی پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و فارغ التحصیل سال 1382 می باشد. علاوه بر این وی دوره تکمیلی درمان دستی (مانیپولاسیون) جهت دردهای ستون مهره ها را تحت نظر پروفسور محمد فرجاد و دوره تکمیلی روش تحقیقات بالینی پیشرفته را در دانشگاه هاروارد گذرانده است. مرکز توانبخشی دکتر محمودی از مراکز پیشرو در درمان بیماریهای ناتوان کننده با منشأ مغزی در کشور می باشد.
دکتر محمودی علاوه بر درمان بیماران مبتلا به مشکلات مغزی و مفاصل و استخوان به انجام تحقیقات در زمینه های مختلف مرتبط با پزشکی و مهندسی به خصوص هوش مصنوعی در پزشکی، تحریکات غیر تهاجمی مغز (Non-Invasive Brain Stimulation)، و پزشکی از راه دور (Tele-Medicine) می پردازد.درباره ما