ارائه برنامه فیتنس و بدنسازی به صورت آنلاین

بدنسازی آنلاین  فیتنس آنلاین

 

امروزه ارائه برنامه بدنسازی و فیتنس به یک علم گسترده تبدیل شده است. کالج پزشکی ورزش آمریکا (ACSM) کاملترین دستورالعملها را برای ارائه برنامه های ورزشی بدنسازی منتشر کرده است.

اپلیکیشنهای گوناگونی وجود دارد که برنامه فیتنس یا بدنسازی ارائه می دهند، اما بسیار مهم است که بدانیم این برنامه ها به صورت علمی و بر اساس نیازها و توانایی های واقعی بدن ما طراحی شده اند.

بدنسازی آنلاین  فیتنس آنلاین


برنامه های فیتنس و بدنسازی "ورزش درمان" با همکاری پزشکان و مربیان مجرب بدنسازی طراحی می شوند و در انتخاب تمرینات وضعیت بدنی و مشکلات یا بیماریهای همراه بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

اگر ایجاد تغییرات زیر مد نظر شما است، ورزش درمان می تواند همراه مناسبی برای شما باشد:

  • بدنسازی به منظور افزایش قدرت
  • بدنسازی به منظور افزایش حجم عضلات
  • فیتنس به منظور کاهش وزن و از بین بردن چربی اضافه
  • فیتنس و بدنسازی به منظور بهبود عملکرد سیستم قلبی-عروقی
  • فیتنس و بدنسازی به منظور بهبود سلامت عمومی بدن

جهت درخواست برنامه اختصاصی خودتان کافی است با کلیک بر روی دکمه درخواست در پایین همین صفحه اطلاعات لازم را وارد نمایید. برنامه شما توسط یکی از اساتید ورزشی مجرب تهیه می شود اما پیش از ارائه به شما توسط پزشک متخصص طب فیزیکی یا پزشکی ورزشی نیز بررسی می شود.
پشتیبانی ورزش درمان در طی این سفر هیجان انگیز همواره در کنار شماست. هر برنامه ورزشی برای 4 تا 6 هفته ارائه می شود و سپس با توجه به پیشرفت برنامه قبلی تغییرات لازم داده می شود. 
در صورت بروز هرگونه مشکل یا صدمه می توانید جهت ویزیت آنلاین پزشک متخصص درخواست بدهید و درمانهای دارویی و ورزشهای درمانی مربوط به مشکل را نیز دریافت کنید. 

درخواست برنامه بدنسازی/فیتنس


ارائه برنامه فیتنس و بدنسازی به صورت آنلاین

بدنسازی, برنامه بدنسازی آنلاین, اپلیکیشن بدنسازی, فیتنس, برنامه فیتنس آنلاین, اپلیکیشن فیتنس