درخواست مشاوره تغذیه به صورت آنلاین

یکی از مشکلات مهم در جامعه ما مشکل چاقی یا اضافه وزن می باشد. چاقی موجب افزایش ریسک ابتلا به بسیاری از بیماریهای دیگر از جمله سکته مغزی، بیماریهای قلبی، سنگ کیسه صفرا، و ... می شود.

از طرفی دسترسی به کارشناس یا متخصص تغذیه خوب برای بسیاری از افراد به راحتی امکانپذیر نیست. مرکز جامع توانبخشی دکتر هومن محمودی با استفاده از تکنولوژی تله مدیسین (پزشکی از راه دور) در سالهای اخیر این امکان را فراهم ساخته که به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانید با بهترین کارشناسان و متخصصین تغذیه و رژیم درمانی مشاوره کنید.

مشاوره تغذیه آنلاین

جهت درخواست رژیم غذایی اختصاصی خودتان کافی است با کلیک بر روی دکمه درخواست در پایین همین صفحه اطلاعات لازم را وارد نمایید. اطلاعات شما توسط یکی از کارشناسان مجرب تغذیه و رژیم درمانی بررسی می شود و رژیم مناسب در کمتر از سه روز از طریق پشتیبانی برای شما ارسال می گردد.

"ورزش درمان" برای ارائه رژیم غذایی ورزشکاران از کارشناس ارشد تغذیه ورزشی کمک می گیرد تا موارد مربوط به ورزش شما نیز کاملاً مد نظر قرار گیرد.

پشتیبانی "ورزش درمان" همواره آمادگی دارد تا به مشکلات احتمالی شما رسیدگی کرده، و شما را در سفرتان به سوی سلامتی همراهی کند.

برای ارتباط سریعتر و مؤثرتر با شما، ما از اپلیکیشن واتسپ برای پشتیبانی استفاده می کنیم. در صورت هرگونه ابهام یا پرسش کافی است اینجا را کلیک کنید تا با پشتیبان مرتبط شوید.

درخواست رژیم غذاییدرخواست مشاوره تغذیه به صورت آنلاین